همه محصولات
-
دانیالyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
تونیI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
شلیقبل از خرید یک جفت چکمه سر مربعی مشابه، ظاهر زمستانی بسیار زیاد است، زیرا برای مطابقت با آن خیلی خوب است، اکنون کهنه شده است، خرید چکمه به چنین سبکی تبدیل می شود، این ... -
شاتیقبل از خرید یک جفت چکمه سر مربعی مشابه، ظاهر زمستانی بسیار زیاد است، زیرا برای مطابقت با آن خیلی خوب است، اکنون کهنه شده است، خرید چکمه به چنین سبکی تبدیل می شود، این ...
کلید واژه ها [ pixel led lamp ] همخوانی داشتن 1048 محصولات.
روشنایی بالا 30mm ضد آب RGB رنگ کامل در فضای باز IP67 DC12V SMD3535 منبع LED نور نقطه پیکسل
| استفاده: | نورپردازی محوطه سازی ساختمان در فضای باز |
|---|---|
| رنگ ابری: | RGB |
| درخواست: | روشنایی بیرون ساختمان |
Holiday LED Pixel Point Light DC12V SMD3535 RGBW Chasing Light Round 30mm Smart Christmas Permanent Residential Light
| ولتاژ کاری: | DC12V |
|---|---|
| زاویه دید: | 120 |
| تراشه LED: | SMD3535 |
SMD2835 Experience 0.6W Outdoor Waterproof Single Color Ip67 30mm DC12V Round LED Pixel Point Light
| درجه حفاظت: | IP67 |
|---|---|
| تراشه LED: | SMD2835 |
| گواهینامهها: | ce fcc rohs |
منبع برق سوئیچینگ راننده 12 ولت 24 ولت ضد باران 200 ولت 400 ولت 600 ولت 1000 ولت
| دمای ذخیره سازی: | -20 تا +60 درجه سانتی گراد |
|---|---|
| ولتاژ خروجی: | 12 ولت 24 ولت DC |
| فرکانس: | 50-60 هرتز |
منبع تغذیه ال ای دی درایور 12 ولت 24 ولت ضد آب 200 وات 250 وات 300 وات 350 وات 400 وات توان ال ای دی
| دمای ذخیره سازی: | -20 تا +60 درجه سانتی گراد |
|---|---|
| ولتاژ خروجی: | 12 ولت 24 ولت DC |
| فرکانس: | 50-60 هرتز |
منبع برق بیرونی DC12V DC24V راننده ضد آب LED برای ماژول چراغ
| دمای ذخیره سازی: | -40 تا +60 درجه سانتی گراد |
|---|---|
| زمان حیاتی: | 50،000 ساعت |
| وات خروجی: | 100W -600W |
منبع تغذیه ضد سوسو LED در فضای باز IP67 برای چراغ ها 50W 100W 400W 600W
| Feture: | waterproof rainproof driver |
|---|---|
| Color: | Silver |
| Items Name: | power supply |
Manufacture 100mm Light Christmas Pixel Light DC24V Outdoor Waterproof Eave Smart String Exterior Led Point Light
| قطر: | 100 میلی متر |
|---|---|
| ضمانت: | 3 سال |
| تراشه LED: | SMD3535 |
Smart LED Point Light Source DC12V 30mm IP67 Pixel Dot Waterproof RGB Facade Lighting Event Stage PC Body
| درجه IP: | IP 67 |
|---|---|
| برند رهبری: | لوبیای معجزه |
| مواد: | کامپیوتر |
IP67 DMX512 50mm روشنایی ساختمان در فضای باز پیکسل RGB ضد آب منبع نور نقطه ای LED
| قدرت لامپ: | 2W |
|---|---|
| ولت: | DC12V |
| زاویه دید: | 160 درجه |

