همه محصولات
-
دانیالyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
تونیI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
شلیقبل از خرید یک جفت چکمه سر مربعی مشابه، ظاهر زمستانی بسیار زیاد است، زیرا برای مطابقت با آن خیلی خوب است، اکنون کهنه شده است، خرید چکمه به چنین سبکی تبدیل می شود، این ... -
شاتیقبل از خرید یک جفت چکمه سر مربعی مشابه، ظاهر زمستانی بسیار زیاد است، زیرا برای مطابقت با آن خیلی خوب است، اکنون کهنه شده است، خرید چکمه به چنین سبکی تبدیل می شود، این ...
کلید واژه ها [ pixel led lamp ] همخوانی داشتن 1048 محصولات.
نور LED ضد آب درجه IP68 برای سرگرمی در داخل و خارج از خانه رنگ RGB
| رنگ: | رنگ RGB |
|---|---|
| حالت کنترل: | کنترل از راه دور، کنترل سوئیچ |
| درجه IP: | 68 |
10W DC12V 0.83A ولتاژ ثابت LED DC12V منبع تغذیه برای فضای باز لامپ
| جزئیات بسته بندی: | 42 * 22 * 24.5CM / 54PCS GW: 11KGS NW: 10KGS |
|---|---|
| زمان تحویل: | در 3-5 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | T / T در پیش، اتحادیه های غربی، پی پال، LC |
LED لامپ های LED 0.75W 30mm LED ضد آب IP67 چراغ پیکسل با تراشه Epistar
| ولتاژ ورودی: | DC12V |
|---|---|
| قدرت: | 0.75w |
| منبع نور: | Epistar |
منبع تغذیه 12v 24v 36v 48v 100W 150w 200w 250w 300w 350w 400w 500w 600w 600w 1000w
| توان خروجی: | 100W 150w 200w 250w 300w 350w 400w 500w 600w 1000w |
|---|---|
| محل منبع: | گوانگدونگ ، چین |
| ولتاژ ورودی: | 90-130V / 170-250A |
نورهای دکوراسیون تعطیلات LED نورهای دکوراسیون پارک تفریحی 45mm 1W DC12V نورهای دکوراسیون پارک تفریحی
| نام محصول: | XH-D45S12 |
|---|---|
| اندازه: | 45*H23mm |
| قدرت لامپ: | 1W |
معجزه لوبیا 30mm SMD5050 DC12V IP67 چراغ نقطه تبلیغات نور LED
| نام تجاری: | معجزه لوبیا |
|---|---|
| درجه حرارت رنگ: | RGB |
| ولتاژ ورودی: | 12 ولت |
30mm و RGB کامل رنگ LED پیکسل نور DC12V برای پارک زینتی
| ولتاژ کاری: | DC12V |
|---|---|
| رنگ: | RGB رنگ کامل |
| اندازه: | F30 * 8.2mm و |
30mm و DC12V RGB کامل رنگ LED ماژول پیکسل با کنترل DMX512
| ولتاژ کاری: | DC12V |
|---|---|
| رنگ: | RGB رنگ کامل |
| اندازه: | F30 * 8.2mm و |
چراغ LED آموسمن چراغ پارک 60mm 5050RGB 2W DC12V چراغ های تزئینی
| نام محصول: | XH-D60S12 |
|---|---|
| اندازه: | 60*H28mm |
| قدرت لامپ: | 2 وات |
درب 400W 12V راننده LED منبع برق LED کیفیت بالا IP67 ضد آب برای چراغ های تزئینی
| Waterproof: | IP67 |
|---|---|
| Life: | 30000h |
| Certifications: | CE, RoHS |

