همه محصولات
-
دانیالyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
تونیI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
شلیقبل از خرید یک جفت چکمه سر مربعی مشابه، ظاهر زمستانی بسیار زیاد است، زیرا برای مطابقت با آن خیلی خوب است، اکنون کهنه شده است، خرید چکمه به چنین سبکی تبدیل می شود، این ... -
شاتیقبل از خرید یک جفت چکمه سر مربعی مشابه، ظاهر زمستانی بسیار زیاد است، زیرا برای مطابقت با آن خیلی خوب است، اکنون کهنه شده است، خرید چکمه به چنین سبکی تبدیل می شود، این ...
کلید واژه ها [ pixel led lamp ] همخوانی داشتن 1055 محصولات.
IC WS2811 ماژول RGB کامل رنگی LED پیکسل نور مربع 12 میلی متری برای تبلیغات
| قدرت: | 0.3 وات |
|---|---|
| ولتاژ: | 5 ولت 12 ولت |
| دمای رنگ: | تک رنگ / RGB |
چراغ قرمز پیکسل LED در فضای باز IP67 DC5V 12MM برای نامه های کانال
| دارای قدرت است: | 0.13W |
|---|---|
| ولتاژ خروجی: | DC5V |
| رنگ: | قرمز |
تک رنگ LED پیکسل چراغ 0.12W DC IP67 F5 در فضای باز ضد آب DC12V 9 میلی متر چراغ LED
| مدل: | XH-HD0901MR12 - 9 میلی متر |
|---|---|
| قدرت: | 0.12 وات |
| رنگی که از آن تابش می کند: | قرمز |
SMD 5050 ضد آب IP67 100mm RGB لامپ پیکسل برای روشنایی در فضای باز
| ماده: | پی وی سی |
|---|---|
| رنگ: | تک یا rgb |
| قدرت: | 5W |
IP67 فضای باز 40mm 50mm منبع نور منبع نور نقطه ای برای پروژه مجسمه سازی
| اندازه: | 40mm |
|---|---|
| ولتاژ ورودی: | 24v |
| قدرت: | 0.75W |
50mm DC24V 2W LED Pixel Light Full Color Rgbw Smd3535 6 لامپ IP67 LED Dot قابل برنامه ریزی
| نوع آیتم: | چراغ های نقطه ای |
|---|---|
| ولتاژ ورودی (V): | DC24V |
| کری (ra>): | 85 |
30mm روشنایی بالا LED Pixel Light با قدرت 0.5W و زاویه 160 درجه برای چشم انداز بیرونی
| دمای رنگ: | 2000-6500k |
|---|---|
| دمای محیط: | -20 ℃ -60 |
| زندگی: | 30000 ساعت |
40W AC90 - 130V ولتاژ ثابت LED منبع تغذیه 12V DC، درایور LED ضد آب
| جزئیات بسته بندی: | 47 * 24 * 17.7CM / 45PCS GW: 14KGS NW: 13KGS |
|---|---|
| زمان تحویل: | در 3-5 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | T / T در پیش، اتحادیه های غربی، پی پال، LC |
5050 RGB IP67 30mm DC12v چراغ نقطه ای برای تفریحات تفریحی
| ولتاژ کاری: | DC12V |
|---|---|
| نرخ قدرت: | 0.75w |
| کلاس حفاظت: | IP67 |
DC 5V 60 W 330mA ولتاژ ثابت چراغ برق با 2 سال گارانتی
| جزئیات بسته بندی: | 38 * 29 * 15CM / 50PCS GW: 16KGS NW: 15KGS |
|---|---|
| زمان تحویل: | در 3-5 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | T / T در پیش، اتحادیه های غربی، پی پال، LC |

