همه محصولات
-
دانیالyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
تونیI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
شلیقبل از خرید یک جفت چکمه سر مربعی مشابه، ظاهر زمستانی بسیار زیاد است، زیرا برای مطابقت با آن خیلی خوب است، اکنون کهنه شده است، خرید چکمه به چنین سبکی تبدیل می شود، این ... -
شاتیقبل از خرید یک جفت چکمه سر مربعی مشابه، ظاهر زمستانی بسیار زیاد است، زیرا برای مطابقت با آن خیلی خوب است، اکنون کهنه شده است، خرید چکمه به چنین سبکی تبدیل می شود، این ...
کلید واژه ها [ pixel led lamp ] همخوانی داشتن 1048 محصولات.
30 وات ولتاژ ثابت LED منبع تغذیه 12VDC / DC 24V برای چراغ های LED پیکسل
| جزئیات بسته بندی: | 42 * 22 * 24.5CM / 54PCS GW: 11KGS NW: 10KGS |
|---|---|
| زمان تحویل: | در 3-5 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | T / T در پیش، اتحادیه های غربی، پی پال، LC |
300W ترانسفورماتور ثابت جریان برق سوئیچینگ راندمان بالا برای نور چراغ
| رنگ: | خاکستری تیره |
|---|---|
| گارانتی: | 2 سال |
| مواد شل: | آلیاژ آلومینیوم |
Smd3535 6 لامپ LED Dot Pixel Light 50mm DC24V 2W تمام رنگ Rgbw ضد آب IP67
| نوع آیتم: | چراغ های نقطه ای |
|---|---|
| ولتاژ ورودی (V): | DC24V |
| کری (ra>): | 85 |
قیمت کارخانه 12mm RGB 24V کامل چراغ خانه هوشمند با نوار لامپ انعطاف پذیر LED
| Waterproof: | IP20/IP65 |
|---|---|
| Length: | 1 meters |
| Voltage: | 24V |
منبع برق سوئیچینگ LED 12V 24V 200W ضد آب IP67 پوسته آلومینیوم
| رنگ: | خاکستری تیره |
|---|---|
| ضمانت: | 2 سال |
| ماده پوسته: | آلیاژ آلومینیوم |
کامل رنگ IP67 5050 ضد آب DC12V 20mm نور پیکسل LED با DMX IC
| رهبری: | 5050SMD |
|---|---|
| رنگ: | رنگ کامل RGB |
| تراشه: | Epistar |
چراغ های پیکسل LED تک رنگ 0.2W DC12V IP67 9mm در فضای باز ضد آب تبلیغاتی Pixel Light
| نام محصول: | XH-SMD09012 |
|---|---|
| اندازه: | 9 میلی متر |
| ولتاژ: | DC12V |
چراغ های پیکسل LED RGB 0.3W DC5V IP67 12mm در فضای باز ضد آب تبلیغاتی Pixel Light
| نام محصول: | XH-HD1201P05 |
|---|---|
| اندازه: | 12 میلی متر |
| ولتاژ: | DC5V |
TTL6898RGB چراغ های پیکسل LED 0.3W DC5V 12V IP67 12mm در فضای باز ضد آب تبلیغاتی Pixel Light
| نام محصول: | XH-HD1201S05 |
|---|---|
| اندازه: | 12 میلی متر |
| ولتاژ: | DC5V/12V |
دکوراسیون بیرونی IP67 RGB LED Pixel 1.5W DC24V 40MM منبع نور پیکسل نقطه ای
| نام محصول: | H4006P24 |
|---|---|
| اندازه: | 40 * 17.7 میلی متر |
| قدرت لامپ: | 1.5 وات |

