همه محصولات
-
دانیالyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
تونیI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
شلیقبل از خرید یک جفت چکمه سر مربعی مشابه، ظاهر زمستانی بسیار زیاد است، زیرا برای مطابقت با آن خیلی خوب است، اکنون کهنه شده است، خرید چکمه به چنین سبکی تبدیل می شود، این ... -
شاتیقبل از خرید یک جفت چکمه سر مربعی مشابه، ظاهر زمستانی بسیار زیاد است، زیرا برای مطابقت با آن خیلی خوب است، اکنون کهنه شده است، خرید چکمه به چنین سبکی تبدیل می شود، این ...
کلید واژه ها [ pixel led lamp ] همخوانی داشتن 1048 محصولات.
DC5V ضد آب در فضای باز 9MM کامل رنگ قرمز چراغ پیکسل نور برای لوحه
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی کاغذ جعبه |
|---|---|
| زمان تحویل: | 3-5 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | T / T در پیش، اتحادیه های غربی، پی پال، LC |
12MM سه 20mm Staw کلاه SMD LED پیکسل ماژول برای چراغ روشنایی کانال نامه
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی کاغذ جعبه |
|---|---|
| زمان تحویل: | 3-5 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | T / T در پیش، اتحادیه های غربی، پی پال، LC |
UCS 1903 12mm 0.3W/pcs RGB LED Pixel Digital Waterproof IP67
| Delivery Time: | 3-5 working days |
|---|---|
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |
| Supply Ability: | 500,000 Per month |
Waterproof RGB LED Pixel DC 5V IC SM16716 For LED Channel Letter
| Delivery Time: | 3-5 working days |
|---|---|
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |
| Supply Ability: | 500,000 Per month |
UCS 1903 12mm 0.3W/pcs RGB LED Pixel دیجیتال ضد آب IP67
| زمان تحویل: | ۳ تا ۵ روز کاری |
|---|---|
| شرایط پرداخت: | T/T از قبل، Western Union، Paypal، LC |
| قابلیت ارائه: | 500000 در ماه |
لامپ پیکسلی LED 12 وات سبز 12 میلیمتری Epistar 0.1 وات
| دارای قدرت است: | 0.1W |
|---|---|
| ولتاژ خروجی: | DC12V |
| رنگ: | سبز |
IP67 چراغ خانه تابلو تابلو تابلو تابلو تابلو تابلو تابلو تابلو تابلو تابلو تابلو تابلو تابلو تابلو تابلو تابلو تابلو تابلو تابلو تابلو تابلو تابلو تابلو تابلو تابلو تابلو تابلو تابلو تابلو تابلو تابلو تابلو
| نام محصول: | XH-H2502M9-C1a |
|---|---|
| اندازه: | 25 * 15.05 میلی متر |
| قدرت لامپ: | 0.5 وات |
نورپردازی پنروک LED در فضای باز با قطر 50mm و مواد بدن لامپ PC
| Nmae محصول: | XH-K5012P24-A1b |
|---|---|
| ولت کار: | DC24V |
| قدرت: | 3 وات |
ضد آب IP67 RGB LED Pixel Screen Mesh Media Screen LED Video Wall برای روشنایی نمای ساختمان
| Pixel Pitch: | P33.3 |
|---|---|
| درخواست: | نورپردازی نما، سقف |
| نوع LED: | SMD5050 |
Waterproof LED Decorative Lights
| Delivery Time: | 5-7 WORKING DAYS |
|---|---|
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |
| Supply Ability: | 100,000pcs per month |

